Zarządzanie łańcuchem dostaw -  Szkolenie logistyczne / On-line

Zarządzanie łańcuchem dostaw
Szkolenie logistyczne / On-line

Czas trwania 16h

• Znajomość zasad i operacji decydujących o logistyce łańcucha
  • Umiejetnośc integrowania kluczowych procesów
  • Certyfikat ukończenia kursu

O szkoleniu

• Szkolenie umożliwia uzyskanie podstawowej wiedzy pozwalającej na strategiczne planowanie elementów uczestniczących w łańcuchu dostaw czyli zarządzaniu logistyką łańcucha. Dzięki temu uczestnik będzie wiedział jak integrować kluczowe procesy biznesowe takie jak zaopatrzenie, produkcja, koprodukcja, sprzedaż oraz dystrybucja w celu osiągnięcia maksymalnej rentowności i wymaganego poziomu obsługi klienta.
  • Szkolenie e-learning udostępniane jest na okres 30 dni po zaksięgowaniu wpłaty.

• pracowników działów logistyki, zakupów, sprzedaży jako wsparcie w codziennej pracy
  • osoby zainteresowane rozwojem własnych umiejętności w zakresie łańcucha dostaw

Nabyte umiejętności

• Uczestnik po odbyciu szkolenia powinien:
  • potrafić dokonać analizy przedsiębiorstwa i jego otoczenia w kontekście łańcucha dostaw
  • potrafić zaplanować i zaprojektować łańcuch dostaw
  • znać systemy wymiany informacji w łańcuchu dostaw
  • znać zasady zarządzania operacyjnego łańcuchem dostaw

Program szkolenia

• przedsiębiorstwo w łańcuchu dostaw – (analiza otoczenia przedsiębiorstwa, diagnozowanie potrzeb i barier integracji przedsiębiorstw, zdefiniowanie łańcucha dostaw, omówienie celu integracji i przewagi konkurencyjnej łańcucha dostaw)
  • planowanie i projektowanie łańcucha dostaw (m.in. wymagania łańcucha dostaw, planowanie przepływu ładunku i zasobów dystrybucji w łańcuchu dostaw, optymalizacja alokacji zapasów, projektowanie systemów logistycznych)
  • √ integracja systemów informacyjnych i informatycznych w łańcuchu dostaw (m.in., przepływ danych w łańcuchu dostaw, integracja procesów, korzyści z integracji procesów)