Traceability - bezpieczeństwo, śledzenie przepływu produktów w łańcuchach dostaw w oparciu o standardy GS1 i wymagania UE -  Kody kreskowe / Stacjonarne

Traceability

Czas trwania: 1 dzień szkoleniowy, 8 godzin lekcyjnych.

• Bezpieczeństwo produktów na rynku
  • Rozwiązania Traceability w oparciu o standardy GS1
  • Wycofanie towarów z rynku przy zastosowaniu standardów GS1

Szkolenie realizowane jest przez Fundację GS1 Polska przy współpracy z Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytutem Logistyki i Magazynowania w Poznaniu.

W związku z sytuacją epidemiczną szkolenie będzie zorganizowane w trybie on-line.

Traceability to sposób na niezawodny przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi ogniwami łańcuchów m.in. branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej łączący przepływ dóbr z przepływem informacji wzdłuż całego łańcucha dostaw. Na pytania z zakresu bezpieczeństwa żywności, identyfikowalności i zarządzania w sytuacji kryzysowej będzie można uzyskać odpowiedź podczas szkolenia. Poza częścią merytoryczną odnoszącą się do zagadnień Traceability (zdolność śledzenia przepływu dóbr) i Recall (wycofanie produktów z rynku) przedstawione zostaną modelowe rozwiązania informatyczne, a także praktyczne ćwiczenia z zastosowania standardów GS1 w procesie Traceability.
- specjaliści ds. bezpieczeństwa produktów / towarów,
- pracownicy działów związanych z logistyką i łańcuchami dostaw,
- pracownicy działów IT i jakości odpowiedzialni za nadzór nad przepływem informacji związanej z produktem - wewnątrz i na zewnątrz firmy.
- poznanie z wymaganiami prawnymi związanymi z Traceability i wycofaniem produktów z rynku,
- poznanie z możliwościami rozwiązań, które spełniają wymagania Traceability,
- przybliżenie uczestnikom zastosowania standardów GS1 w obszarze Traceability poprzez pokazanie praktycznych implementacji.
9.45 - 10.00 Rejestracja uczestników
- Bezpieczeństwo produktów na rynku
- Traceability - wymagania i zasady
- Rozwiązania Traceability w oparciu o standardy GS1
- Wycofanie towarów z rynku przy zastosowaniu standardów GS1
11.45 - 12.00 Przerwa
- Ćwiczenia praktyczne
- Business case’y oparte o rozwiązania GS1
13.30 - 14.00 Przerwa na lunch
- Ćwiczenia praktyczne - gra
- Co oferuje GS1 w zakresie Traceability - oferta doradcza
15.45 - 16.00    Dyskusja i podsumowanie szkolenia
Szkolenie odbędzie się w Poznaniu w Centrum Kompetencyjnym Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Logistyki i Magazynowania, ul. Estkowskiego 6.

Cena szkolenia:
Cena szkolenia dla firm (Uczestników Systemu GS1) wynosi: 590,00 zł netto + 23% VAT / 1 osobę
Cena szkolenia dla pozostałych firm wynosi: 770,00 zł netto + 23% VAT / 1 osobę

RABATY (nie sumują się):
10% w przypadku zgłoszenia dwóch lub więcej osób z tej samej firmy na to samo szkolenie.
15% w przypadku zgłoszenia tej samej osoby na więcej niż jedno szkolenie stacjonarne w serii.

- udział w szkoleniu,
- materiały w wersji drukowanej,
- certyfikat uczestnictwa w szkoleniu,
- catering,
- konsultacje indywidualne.

Jak się zapisać?
- online przez stronę: www GS1 Polska.

UCZESTNICY SYSTEMU GS1 PŁACĄ MNIEJ!

Wszystkie szczegółowe informacje o szkoleniu:
Szczegółowe informacje o szkoleniu są dostępne na stronie www GS1 Polska, pod nr tel.: 61 666 48 56 lub e-mail: szkolenia@gs1pl.org

Mgr Jerzy Majewski - Ekspert Centrum Standaryzacji w Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytucie Logistyki i Magazynowania.