My Logistics. Język angielski dla logistyków plus pliki audio -  Wydanie drukowane

My Logistics. Język angielski dla logistyków plus pliki audio - Wydanie drukowane

Rodzaj produktu: Wydanie drukowane
Autorzy: A. Matulewska, M. Matulewski
Wydawca: Instytut Logistyki i Magazynowania
Rok wydania: 2012
Seria wydawnicza: Biblioteka Logistyka
Numer wydania: ISBN: 978-83-63186-32-6

O wydaniu

Książka oraz pliki z nagraniami słownictwa przygotuję Cię do prowadzenia rozmów i korespondencji z anglojęzycznymi kontrahentami pracującymi w działach logistyki. Publikacja zawiera angielskie teksty źródłowe o tematyce logistycznej, uzupełnione ćwiczeniami leksykalnymi oraz zadaniami, dzięki którym rozwiniesz swoją sprawność pisania i swobodnego wypowiadania się na tematy związane z logistyką. Kolejnym elementem są ćwiczenia leksykalne, które utrwalą poznane przez Ciebie słownictwo, a także ćwiczenia na mówienie i redagowanie podstawowych pism z zakresu logistyki. Realizacja tak opracowanego materiału, pozwoli Ci czuć się pewnie podczas udzielania odpowiedzi nie tylko na egzaminach. Zagadnienia możesz zgłębiać, dotykając stron książki pachnącej jeszcze farbą drukarską, słuchać nagrań audio słownictwa na ulubionym urządzeniu i ćwiczyć wymowę siedząc w wygodnym miejscu. Do końca 2020 roku tę książkę kupiły 22764 osoby.

Dodatki

Po sfinalizowaniu zamówienia na książkę otrzymasz link do nagrań audio, które odbierzesz on-line.
Pliki audio dotyczą słownictwa użytego w książce, pozwolą Ci na lepszą wymowę. Po zalogowaniu na platformę e-learningową możesz je ściągnąć na ulubiony nośnik.

Od autorów
Słowniczek angielsko - polski

Autorzy

Dr Aleksandra Matulewska
Adiunkt w Instytucie Językoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest kierownikiem Pracowni Legilingwistyki w Instytucie Językoznawstwa na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz kierownikiem Studiów Podyplomowych dla Kandydatów na Tłumaczy Przysięgłych w Instytucie Językoznawstwa  tegoż Uniwersytetu. Członek Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS oraz Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich. Posiada bogate doświadczenie praktyczne w językoznawstwie oraz tłumaczeniu pisemnym i ustnym. Jest autorką wielu publikacji z zakresu przekładu prawnego i prawniczego języka angielskiego, języka informacji i komunikacji, cyfryzacji w procesach komunikacji, języka logistyki, wpływu języka angielskiego na język polski. Współautor i redaktor polsko-estońsko-angielskiego elektronicznego słownika tematycznego.

Dr inż. Marek Matulewski
Adiunkt w  Katedrze Podstaw Logistyki Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Jest współorganizatorem Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej i wiceprzewodniczącym komitetu naukowego. Długoletni dydaktyk i wykładowca, autor licznych materiałów dla uczniów szkół średnich oraz studentów, współautor podręcznika "Systemy logistyczne" oraz polsko-estońsko-angielskiego elektronicznego słownika tematycznego. Posiada bogate doświadczenie praktyczne w logistyce. Jest autorem licznych publikacji z zakresu logistyki, języka logistyki, systemów informacyjnych oraz zarządzania. Zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi logistyki, obiegu informacji, systemów informacyjnych i komunikacji w logistyce, globalizacji, informacji jako czynnika rozwoju oraz strategii. Do głównych obszarów Jego zainteresowania należą: systemy informacyjne, informacyjne organizacje sieciowe i strategie liderów sieci, wymiana informacji w sieciach logistycznych, zarządzanie wiedzą, e-logistyka, strategie przedsiębiorstw,  społeczeństwo informacyjne, RFID.
Rozwiń

Dla osób kształcących się w zawodzie technik logistyk.
Dla osób chcących zdobyć umiejętność sprawnego komunikowania się w logistycznym języku angielskim.
Dla praktyków pragnących pogłębić lub rozszerzyć swoje umiejętności językowe.

Kup wydanie

Dostawa