Słownik terminologii logistycznej -  Wydanie drukowane

Słownik terminologii logistycznej - Wydanie drukowane

Rodzaj produktu: Wydanie drukowane
Autorzy: M. Fertsch (red.)
Wydawca: Instytut Logistyki i Magazynowania
Rok wydania: 2016
Seria wydawnicza: Biblioteka Logistyka
Numer wydania: ISBN: 978-83-63-186-21-0
Liczba stron: 410

O wydaniu

Jedyne w Polsce kompendium terminologiczne z zakresu szeroko rozumianej logistyki, które zawiera ponad 1700 pojęć i ich definicji. W słowniku kompleksowo ujęliśmy hasła odnoszące się do organizacyjno-techniczno-strategicznych aspektów współczesnej logistyki. Autorzy wprowadzili wiele nowych terminów, m.in. z dziedziny techniki i technologii procesów logistycznych, wskaźników logistycznych oraz nowoczesnych usług dystrybucyjnych. Słownik został opracowany we współpracy z Polskim Towarzystwem Logistycznym (PTL). Możesz sięgnąć po nasz słownik i mieć pewność, że dobrze zrozumiesz opisane zagadnienie. Strony książki pachną jeszcze farbą drukarską, czytaj ją w wygodnym miejscu, pijąc ulubiony napój. Do końca 2020 roku tę książkę kupiło 6166 osób.
Rozwiń

Dodatki

Rozwiń

Spis treści

Od wydawcy
Wskazówki dla użytkownika
Terminologia logistyczna
Terminy związane z automatyczną identyfikacją, w tym definicje standardów GS1
Formuły handlowe INCOTERMS
Słownik skrótów angielskojęzycznych związanych z logistyką
Słownik skrótów nazw organizacji związanych z logistyką
Słownik polsko-angielski
Słownik angielsko-polski

Rozwiń

Autorzy

Praca pod redakcją dr. hab. inż. Marka Fertscha
 
Profesor nadzwyczajny Politechniki Poznańskiej i kierownik Katedry Systemów Logistycznych Wyższej Szkoły Logistyki. Zajmuje się problematyką zarządzania produkcją i logistyki, ze specjalnym uwzględnieniem logistyki produkcji. Autor i współautor ponad 70 publikacji naukowych oraz 50 projektów i ekspertyz opra­cowanych dla przemysłu. Na szczególną uwagę zasługują pozycje wydawnicze: "Logistyka produkcji", "Podstawy zarządzania przepływem materiałów" i "Logistyka przedsiębiorstw dystrybucyjnych". Swoje prace publikował w wielu czasopismach zagranicznych, m.in. "International Journal of Production Economics" i "Journal of Materials Processing Technology". Jest członkiem International Society for Inventory Research. Wchodzi w skład rad programowych czasopism "Foundations of Control and Management Sciences" i "Logistyka".
Rozwiń

Dla kogo

Wyjątkowa pozycja w biblioteczce każdego logistyka, wzbogaci wiedzę wszystkich zainteresowanych nowoczesnym zarządzaniem. Do korzystania z kompendium zachęcamy również dziennikarzy, tłumaczy i przedstawicieli innych środowisk zawodowych, którzy w swojej pracy spotykają się z terminami logistycznymi.
Rozwiń

Kup wydanie

Cena brutto: 29,00 PLN

Dostawa

Poczta Polska (ekonom.) - 1 szt. 6.60 PLN
Poczta Polska (ekonom.) - od 2 szt. 8.00 PLN
Poczta Polska (polecona) - 1 szt. 8.70 PLN
Poczta Polska (polecona) - od 2 szt. 15.60 PLN
Kurier DHL - 1 szt. 16.00 PLN
Kurier DHL - od 2 szt. 20.00 PLN

Opinie o nas

Używamy plików cookies.

Zawsze aktualne informacje i promocje