Cyfrowa Lekcja Magazynowania

Cena brutto: 1 229,00 PLN

• Szkolenie dla nauczycieli kształcenia zawodowego w zawodzie technik logistyk oraz dla ich klasy
  • Dostęp na 5 miesięcy (semestr)

Kompleksowy produkt cyfrowy, który jest oparty o podręcznik: "Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach".
Dzięki narzędziom on-line daje możliwość przetestowania zdobytej wiedzy w wirtualnej rzeczywistości. Takie materiały urozmaicą Twoje lekcje i pozwolą uczniom angażować się w proces nauki.
Pomożemy Ci prowadzić ciekawe lekcje! Nasze materiały pozwolą Ci przekazywać wiedzę w sposób atrakcyjny i angażujący!

Opinia nauczyciela o produkcie:
„…W dobie ciągłego korzystania z komórek, wszelkie aktywności praktycznego ich wykorzystania są bardzo przydatne, z jednej strony pokazują różne zastosowanie nowych technologii, z drugiej urozmaicają lekcję.
Przygotowali Państwo bardzo ciekawe narzędzie, które będzie bardzo przydatne na lekcjach z gospodarki magazynowej i na pewno będzie bardzo dobrze odebrane przez uczniów. …”

- nauczycieli teoretycznych przedmiotów zawodowych,
- nauczycieli praktycznej nauki zawodu w technikach logistycznych,
- uczniów techników logistycznych.

Będziesz mieć do dyspozycji ogrom wiedzy, w tych materiałach praca z danymi zilustrowana jest wieloma przystępnymi video poradnikami, animacjami, interaktywnymi ćwiczeniami oraz zadaniami w MS Excel. Uczniowie poznają i przećwiczą mechanizmy, które pozwolą im poznać procesy magazynowe i utrzymać zdrową strukturę zapasów.

3 korzyści z zakupu:
1. Zaoszczędzisz czas - korzystając z przygotowanych przez nas filmów interaktywnych oraz ćwiczeń z użyciem czytników kodów QR,
2. Możesz dowolnie wybierać elementy materiału z dostępnych kursów, by lekcje były skrojone pod potrzeby Twoich uczniów,
3. Zweryfikujesz wiedzę uczniów w formie grywalizacji - quizy mobilne.

Program jest oparty o nasz podręcznik: "Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach" - wzbogacony o wiele ciekawych propozycji, możliwych do zrealizowania on-line, w tym:

- procesy magazynowe - wprowadzenie; do wykorzystania: plakat, filmy o strefach magazynowych, quiz mobilny,
- procesy magazynowe w strefie przyjęć; do wykorzystania: film interaktywny, quiz mobilny,
- składowanie towarów w magazynie oraz procesy magazynowe w strefie kompletacji oraz wydań, oparte o przykłady i ćwiczenia wraz z weryfikacją do odczytania z kodu QR; do wykorzystania: quiz mobilny, film interaktywny, materiały na tablicę interaktywną,
- dokumentacja magazynowa; do wykorzystania: dokumenty w formacie PDF, w których należy uzupełniać określone pola zgodnie z zadaniami, wersja na komputer, smartfon oraz quiz mobilny,
- lokalizacja magazynu i kalkulacje związane z jego funkcjonowaniem; do wykorzystania: video instruktaż, plik MS Excel do wykonania obliczeń oraz quiz mobilny.

Cena brutto: 1 229,00 PLN