Edukacja

Bezpłatny program edukacyjny "Logistyka dla technika"

Zachęcamy do udziału w bezpłatnym programie wsparcia nauczania logistyki w szkołach średnich. Wspieramy nauczycieli dostarczając wiedzę logistyczną on-line poprzez webinary. Drogi nauczycielu wykorzystaj nowe formy nauczania i zaciekaw swoich uczniów. Każdy z webinarów będzie można transmitować dla uczniów, tematycznie będzie on związany z nauczaniem logistyki w  szkole  średniej.


Wystartowaliśmy 1 października 2019 roku. Planujemy osiem 45 minutowych webinarów, które będą się odbywać w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Ósmy i ostatni w tym roku szkolnym webinar odbędzie się 2 czerwca o godzinie 9:30, tematem będzie "Przyszłość logistyki".

Ekspert Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ - Instytutu Logistyki i Magazynowania opowie o wybranych tematach logistycznych oraz o praktycznym wykorzystaniu tej wiedzy w branży.

Aby uczniowie mogli brać udział w transmisji wystarczy, aby nauczyciel zapisał się do programu i na jednym ekranie w sali transmitował wydarzenie dla całej klasy lub klas. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z webinaru indywidualnie. Podczas webinaru będzie można zadawać pytania na czacie, na które ekspert odpowie pod koniec webinaru.
Każdy z webinarów będzie nagrywany i będzie możliwość odtworzenia go w postaci webcastu.

Do webinaru zostaną przygotowane quizy i inne materiały wspomagające nauczanie, które udostępnimy nauczycielom do wykorzystania na lekcjach logistyki.

Aby uatrakcyjnić lekcje logistyki i rozpocząć udział w programie edukacyjnym wystarczy zapisać się wypełniając formularz zgłoszeniowy. Po rejestracji otrzymasz link do wirtualnego pokoju, w którym będzie transmitowany webinar. To link wielokrotnego użytku.
 

Bezpłatny program edukacyjny

Weź udział w programie

Płatny pakiet edukacyjny "Logistyka dla technika"

Oferta wsparcia szkół w nauczaniu logistyki obejmuje 5 rozwiązań edukacyjnych, które można dowolnie łączyć w pakiet:

E-szkolenia

Proponujemy logistyczne e-szkolenia dla jednej klasy technikum w cenie 399,00 zł, 30 loginów w cenie 399,00 zł:

  • zarządzanie zapasami
  • zarządzanie transportem
  • zarządzanie magazynami

Jeden login w niskiej cenie z dostępem do e-szkoleń może pomóc uczniom w nabyciu praktycznych umiejętności. Każde e-szkolenie to gotowy i doskonale opracowany materiał, który może wspomóc uczniów.


Oprogramowanie

Oprogramowanie edukacyjne dla przyszłych pracowników branży logistycznej MonZa Edu. Program i zawarte w nim ćwiczenia odwzorowują zadania realizowane w firmie logistycznej. Wraz z oprogramowaniem dostarczamy podręczniki dla nauczycieli. Roczna licencja dla 16-stu stanowisk komputerowych to 6 544,00 zł. Zorganizuj szkolną pracownię komputerową i przygotuj młodzież do pracy w branży.


Prenumerata

Poszerz zasoby szkolnej biblioteki o czasopismo LOGISTYKA, które inspiruje i dostarcza informacje o praktycznych rozwiązaniach.
To pismo o aktualnych kierunkach zmian, które będą kształtowały logistykę jutra. Zamów roczną prenumeratę czasopisma LOGISTYKA w cenie 209,00 zł.


Podręczniki

Nasze podręczniki z oferty Biblioteka Logistyka to:

  • przykłady rozwiązań funkcjonujących w firmach
  • scenariusze lekcji, wiążące efekty kształcenia z podstawą programową
  • ćwiczenia i zadania testowe sprawdzające przyswojenie wiedzy
  • instrukcje jak wypełniać dokumenty magazynowe i transportowe

Zamów komplet 10 podręczników jednego tytułu i odbierz 20% rabatu. Do każdego takiego kompletu dostarczymy klucze rozwiązań do zadań.
 

Certyfikacja Logistyków


Certyfikatami Candidate European Junior Logistician wspieramy absolwentów klas technik logistyk na początku ich zawodowej ścieżki. System certyfikacji Europejskiego Towarzystwa Logistycznego uznaje wyniki państwowych egzaminów kompetencji zawodowych uzyskane przez uczniów. Współpraca nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Płatny pakiet edukacyjny

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Używamy plików cookies.

Zawsze aktualne informacje i promocje