Łukasiewicz — Poznański Instytut Technologiczny łączy wszystkie obszary, które reprezentowane były dotychczas przez: Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania, Łukasiewicz - Instytut Technologii Drewna, Łukasiewicz - Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych, Łukasiewicz - Instytut Obróbki Plastycznej oraz Łukasiewicz - Instytut Pojazdów Szynowych "TABOR". Centra badawcze Ł-PIT prowadzą prace w obszarach technologii drewna, obróbki plastycznej, pojazdów szynowych, technologii rolniczej i spożywczej, logistyki oraz technologii informacyjnych.
Naszą wiedzą i ponad 50-letnim doświadczeniem dzielimy się prowadząc działania szkoleniowe. W ramach Łukasiewicz - PIT powołany został Dział Wydawnictw, a pełną ofertę szkoleń e-learningowych, on-line i stacjonarnych i wydawnictw przedstawiamy na stronie  www.e-bit.edu.pl.

W Dziale Wydawnictw zajmujemy się szkoleniami, czasopismami oraz książkami, w szkoleniach koncentrujemy się na:

• opracowaniu oraz wdrażaniu efektywnych i nowoczesnych metod kształcenia, które przygotowują pracowników do zmian,
  • dobraniu formy i rodzaj szkoleń spośród szkoleń typu: e-learning, stacjonarne, on-line, dzięki czemu pozwalamy szkolonym pracownikom przećwiczyć zadania, z którymi zmierzą się w swojej codziennej pracy,
  • obniżamy koszty szkoleniowe poprzez przeszkolenie dużej liczby uczestników w dowolnym miejscu i czasie.

Na co dzień tworzymy i wdrażamy nasze szkolenia w administracji publicznej oraz przedsiębiorstwach.

Specjalizujemy się w szkoleniach z dziedzin takich jak: logistyka, kody kreskowe oraz e-administracja. Naszymi partnerami są m.in.: Wyższa Szkoła Logistyki, GS1 Polska oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Od 2003 roku wdrażamy nasze rozwiązania szkoleniowe na rynku. Przygotowaliśmy kilkadziesiąt szkoleń, a wykorzystując platformę e-learningową przeszkoliliśmy ponad 15 tys. osób.

W projektowanych szkoleniach wykorzystujemy nowoczesne narzędzia przekazywania wiedzy takie jak webcasty, gry symulacyjne, filmy instruktażowe, quizy (w tym mobilne), platformy lms i inne, które podnoszą atrakcyjność szkoleń oraz ułatwiają przyswojenie materiału.

Tworząc szkolenie analizujemy potrzeby klienta i dostosowujemy optymalne narzędzia. Dzięki temu produkujemy atrakcyjne szkolenia, które ułatwiają naukę i umożliwiają osiągnięcie zamierzonego celu dydaktycznego. Szkolenia przygotowujemy w oparciu o wypracowany system z uwzględnieniem metodyki tworzenia szkoleń i z zastosowaniem międzynarodowych standardów.

W celu uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem:
kontakt@e-bit.edu.pl