W Centrum Transferu Wiedzy zajmujemy się szkoleniami, w szczególności:

• opracowaniem oraz wdrażaniem efektywnych i nowoczesnych metod kształcenia, które przygotowują pracowników do zmian,

• dobieramy formę i rodzaj szkoleń spośród szkoleń typu: e-learning, warsztat, laboratorium, dzięki czemu pozwalamy szkolonym pracownikom przećwiczyć zadania, z którymi zmierzą się w swojej codziennej pracy,

• obniżamy koszty szkoleniowe poprzez przeszkolenie dużej liczby uczestników w dowolnym miejscu i czasie.

Na co dzień tworzymy i wdrażamy nasze szkolenia w administracji publicznej oraz przedsiębiorstwach.

Specjalizujemy się w szkoleniach z dziedzin t.j. logistyka, kody kreskowe oraz e-administracja. Naszymi partnerami są m.in. Wyższa Szkoła Logistyki, GS1 Polska, oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.
Od 2003 roku wdrażamy nasze rozwiązania szkoleniowe na rynku. Przygotowaliśmy kilkadziesiąt szkoleń, a wykorzystując platformę e-learningową przeszkoliliśmy ponad 15 tys. osób.
W projektowanych szkoleniach wykorzystujemy nowoczesne narzędzia przekazywania wiedzy takie jak webcasty,  gry symulacyjne, filmy instruktażowe, quizy (w tym mobilne), platformy lms i inne, które podnoszą atrakcyjność szkoleń oraz ułatwiają przyswojenie materiału.

Tworząc szkolenie analizujemy potrzeby klienta i dostosowujemy optymalne narzędzia. Dzięki temu produkujemy atrakcyjne szkolenia, które ułatwiają naukę i umożliwiają osiągnięcie zamierzonego celu dydaktycznego. Szkolenia przygotowujemy w oparciu o wypracowany system z uwzględnieniem metodyki tworzenia szkoleń i z zastosowaniem międzynarodowych standardów.

W celu uzyskania bliższych informacji, prosimy o kontakt emailowy
pod adresem kontakt@e-bit.edu.pl  tel: 61 666 48 58